Navigating in:»», Childrens»4 shokë e 1/2 (vell 1)

4 shokë e 1/2 (vell 1)

L 300

  • Autori: Joachim Friedrich

  • ISBN-10(13): 978-99943-77-45-0

  • Përkthyesi: Migena Sejdini

  • Viti i botimit: 2006

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Karstenit do t'i pëlqente të ndihmonte shokët e tij gjatë hetimeve që bëheshin, por kush ia vinte veshin?

Gjithçka ndryshon atë pasdite të bukur kur Karsteni zbulon një zgavër në pyll, prej nga kthehet me një hartë thesari dhe me një verdhushkë në duar…

Additional information

Weight 180 g
Dimensions 20.5 × 12.7 cm
Pages

180

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “4 shokë e 1/2 (vell 1)”

Vulnerability Scanner