Navigating in:»»»»Dashuria është si djathi…

Dashuria është si djathi…

L 500

  • Autor: Jeronim Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-175-07-6

  • Përkthyes: Agim Doksani

  • Viti i botimit: Prill 2014

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 500 Lekë

Numri 15. L'amore e come il formaggio

Në një anije turistike, në Detet e Jugut, takova Miushina Miushëmblën që ra në dashuri me mua… dhe donte të martohej se s’bën me mua! U përpoqa dëshpërimisht t’i shpëtoja dhe përfundova gjysmë i mbytur në një ishull të shkretë.

Më ngectë kaçkavalli në fyt, ç’aventura të jashtëzakonshme kam kaluar… Ah, dashuria!

Additional information

Weight 163 g
Dimensions 19 × 14 cm
Pages

128

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dashuria është si djathi…”

Vulnerability Scanner