Delikatesa

L 800

  • Autor: Jenny

  • ISBN-10(13): 978-9928-162-87-8

  • Përkthyes: Ilir Haxhi

  • Viti i botimit: Tetor 2013

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 450 lekë

Tomi duhet të përballet me një vendim të tmerrshëm.

Për të ruajtur nderin e Sashikos, ai duhet të heqë dorë nga të gjithë miqtë e tij. Akemi merr në dorë kontrollin e jetës së saj.

Megjithë përpjekjet e Kiokos për të penguar të pashmangshmen, një faqe e re po kthehet. Më e mira dhe më e keqja është gati të ndodhë.

Additional information

Weight 202 g
Dimensions 21 × 14 cm
Pages

194

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delikatesa”

Vulnerability Scanner