Navigating in:»»»Dimri i njerëzve

Dimri i njerëzve

L 800

  • Autori: Lionel Duroy

  • ISBN-10(13): 978-9928-4197-5-0

  • Përkthyesi: Krenar Hadëri

  • Viti i botimit: 2014

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 800 lekë

Për masakrën e Srebrenicës dhe për pasojat e shkaqet e luftës në Bosnjë, ju ftojmë të lexoni romanin “Dimri i njerëzve” të autorit Lionel Duroy.

Një shkrim i dhimbsur, sqarues e paqtues.

Additional information

Weight 356 g
Dimensions 21 × 14 cm
Pages

297

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dimri i njerëzve”

Vulnerability Scanner