Navigating in:»»»»Ditari rozë

Ditari rozë

L 450

  • Autor: Jenny

  • ISBN-10(13): 978-9928-162-25-0

  • Përkthyes: Ilir Haxhi

  • Viti i botimit: Nëntor 2012
  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 450 lekë

Libri me një fjali

Një shembull i bukur i “mangas së re” franceze, ku vështirësitë e adoleshencës dhe ëmbëlsia e dashurisë përzien në mënyrë mjeshtërore me fantazinë stilistike mjaft të hollë të krijueses.

Informacion i përgjithshëm rreth librit

Ky është manga i parë i botuar në Shqipëri. Me anë të vizatimeve hollësisht të përpunuara, vjen historia e një vajze të lënduar e cila përpiqet prej katër vjetësh të harrojë dhimbjen e saj. Fatkeqësisht, përgjegjësi i këtij lëndimi, jo vetëm që do kthehet në jetën e saj, por ai as nuk e ka idenë se çfarë ka bërë për ta inatosur e acaruar aq shumë heroinën tonë.

Do pasojnë momente gazmore dhe me suspence, ku do të zbuloni se sa e vështirë është të jesh një adoleshte e mbyllur në vetvete.

Additional information

Weight 162 g
Dimensions 18.5 × 13 cm
Pages

192

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ditari rozë”

Vulnerability Scanner