Navigating in:»», Others, Childrens»Gëzuar ditëlindjen Kamila

Gëzuar ditëlindjen Kamila

L 300

  • Autori: Ferdinando Albertazzi

  • ISBN-10(13): 978-9928-228-18-5

  • Përkthyesi: Agim Doksani

  • Titulli në origjinal: Buon compleanno Camilla!

  • Viti i botimit: Nëntor 2016

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Shqip-Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Description

Kamila është një vogëlushe e këndshme, e dashur dhe plot gjallëri.

Në datëlindjen e shokut të saj, Tomazit, ajo i bëri një dhuratë shumë të veçantë… dhuratë që s’mund të blihet me para!

Additional information

Weight 77 g
Dimensions 19 × 12 cm
Pages

48

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gëzuar ditëlindjen Kamila”

Vulnerability Scanner