Navigating in:»», Stilton, Childrens»Hallouini… obobo c’frikë maçoku!

Hallouini… obobo c’frikë maçoku!

L 500

  • Autori: Geronimo Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-248-022

  • Përkthyesi: Agim Doksani

  • Viti i botimit: Gusht 2017

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 500 lekë

“Njoha Hirnushe Terribraksin, nje miushe josheze qe banon ne nje varreze dhe sorollatet me nje makine varrimi…dhe u detyrova te merrja pjese ne nje feste Hallouini me nje menu… rreqethese!

Ne liber do te gjesh edhe tere te fshehtat per te organizuar nje feste Hallouini!

Additional information

Weight 155 g
Dimensions 18.6 × 14.2 cm
Pages

128

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hallouini… obobo c’frikë maçoku!”

Vulnerability Scanner