Navigating in:»», Stilton, Childrens»Historia e vërtetë e familjes Stilton

Historia e vërtetë e familjes Stilton

L 700

  • Autor: Jeronim Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-200-18-1

  • Përkthyes: Agim Doksani

  • Viti i botimit: Nëntor 2015

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 700 Lekë

Historia e vërtetë e familjes Stilton

Ishte një mbrëmje e vakët vere, kur vendosëm të shkruanim këtë libër. Bashkë me Mjaullimin po pinim një aperitiv te “Miu i Madh i Kopakabanës”, një nga lokalet më në modë të Miushërisë.

Me nga një pjatë me copa djathi talexho përpara dhe një lëng me shije djathi të shkrirë, po diskutonim për suksesin e bujshëm të librit tonë ku ishim bashkëpunëtorë, pra, le të themi, i shkruar me katër putra:
“Historia e vërtetë e Jeronim Stiltonit”.

Additional information

Weight 280 g
Dimensions 21 × 14.6 cm
Pages

124

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Historia e vërtetë e familjes Stilton”

Vulnerability Scanner