Navigating in:»», Non Albanian authors, Childrens»Hotel Olimpi – Afërdita

Hotel Olimpi – Afërdita

L 300

  • Autori: Sabina Colloredo

  • ISBN-10(13): 978-99956-28-87-1

  • Përkthyesi: Altjana Shkreli

  • Viti i botimit: 2009

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Toka është ushqyer nga lufta të pafundme dhe kërcitja e armëve arrin gjer në Olimp. Hera dhe Zeusi, sovranë hyjnorë, nuk kanë dyshim: për t'I dhënë fund asaj çmendurie aq të madhe duhet një hyjni e re, e pajisur me një forcë të pamposhtshme dhe me një pushtet absolut mbi zemrën e mbi mendjen e njerëzve. Nga shkuma e detit lind Afërdita, hyjnesha e dashurisë dhje bukurisë.

Askush, qoftë hyjni apo vdekatar, nuk mund t'i shpëtojë përqafimit të saj dhe ëmbëlsisë, që paralajmëron fillimin e sundimit të saj të pakundërshtueshëm.

Additional information

Weight 158 g
Dimensions 20.6 × 14.1 cm
Pages

120

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hotel Olimpi – Afërdita”

Vulnerability Scanner