Navigating in:»»»I love Tom Hanks

I love Tom Hanks

L 800

  • Autori: Elvira Dones

  • ISBN-10(13): 978-9928-175-41-0

  • Përkthyesi:

  • Viti i botimit: 2014

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 800 lekë

Elvira Dones, autorja e mirënjohur e romanit “Yjet nuk vishen kështu” risjell në një botim të ri një përmbledhje tregimesh të përkufizuara nga vetë ajo si “përralla moderne”.

Këto tregime na zbulojnë dhimbjet e një të kaluare të errët, të cilën shqiptarët e përballojnë me ironinë dhe durimin e një të dënuari të pashpresë.

Additional information

Weight 320 g
Dimensions 21 × 14.2 cm
Pages

262

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “I love Tom Hanks”

Vulnerability Scanner