Navigating in:»»»»Këngë Krishtlindjesh

Këngë Krishtlindjesh

L 1,000

  • Autor: Jeronim Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-175-47-2

  • Përkthyes: Agim Doksani

  • Viti i botimit: Dhjetor 2014

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 1000 Lekë

Ebenizer Skruxhi është një biznesmen lakmitar, që mendon vetëm për paratë dhe nuk e duron dot harenë e Krishtlindjeve.

Për të është thjesht humbje kohe! Por pikërisht natën e pragkrishtlindjes, do t’i shfaqen tri fantazma, duke e detyruar të reflektojë rreth sjelljes së tij…

Një klasik i letërsisë në një përshtatje të lirë nga Jeronim Stiltoni. Plot me ilustrime të shumta me ngjyra!

Additional information

Weight 351 g
Dimensions 19.3 × 14.7 cm
Pages

218

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Këngë Krishtlindjesh”

Vulnerability Scanner