Navigating in:»», Pink shoes, Childrens»Këpucët rozë 1 – Me hap Balerine

Këpucët rozë 1 – Me hap Balerine

L 350

  • Autori: Beatrice Marsini

  • ISBN-10(13): 978-99956-28-70-3

  • Përkthyesi: Natasha Poroçani

  • Viti i botimit: 2009

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 350 lekë

Xhoi, dhjetë vjeçe, është që e vogël pjesë e shkollës së kërcimit të Akademisë. Më e rëndësishmja e qytetit, një nga më të famshmet në botë. Të studiosh seriozisht kërcim nuk është dhe aq e lehtë, për më tepër me një drejtuese si Madamë Olenska.

Megjithatë janë miqtë: Leda, që po zgjatet ca si shumë shpejt; Lukasi me pasionin e tij të shfrenuar për kërcimin bashkëkohor; Xhonatani, i ardhuri më i ri, i turpshëm, por shumë i këndshëm…

Additional information

Weight 153 g
Dimensions 20 × 13 cm
Pages

135

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Këpucët rozë 1 – Me hap Balerine”

Vulnerability Scanner