Navigating in:»», Pink shoes, Childrens»Këpucët rozë 2 – Shoqëri e ëmbël

Këpucët rozë 2 – Shoqëri e ëmbël

L 300

  • Autori: Beatrice Masini

  • ISBN-10(13): 978-99956-28-92-5

  • Përkthyesi: Natasha Poroçani

  • Viti i botimit: 2009

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Në Akademi ka ardhur një mësuese e re për dansin e karakterit. Quhet Kaj dhe mësimet e saj janë apasionante. Gjysma e së keqes, sepse jashtë sallës së dansit Xhoi duhet të merret me tekat dhe tradhtitë e vogla të Ledës.

Për fat, është Anjeza që di të të qëndrojë pranë edhe kur është larg; Xhonatani, i cili ndoshta po bën më shumë se ç’do bënte thjesht një mik; maestro Fantini, muzikanti i vjetër; dhe Demetra që di të stilojë tutu të mrekullueshme…

Additional information

Weight 151 g
Dimensions 20 × 13 cm
Pages

135

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Këpucët rozë 2 – Shoqëri e ëmbël”

Vulnerability Scanner