Navigating in:»», Pink shoes, Childrens»Këpucët rozë 5 – Shkolla Londrës

Këpucët rozë 5 – Shkolla Londrës

L 300

  • Autori: Beatrice Marsini

  • ISBN-10(13): 978-9928-124-16-6

  • Përkthyesi: Natasha Poroçani

  • Viti i botimit: 2011

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Ardhja e verës I sjell Xhoit një të papritur të këndshme. Ajo është pranuar në një kurs performance në Londër, bashkë me disa nxënës më të rritur se ajo. Por ka një problem: do të shkojë edhe Laila me të, nxënësja më e mirë e klasës.

Ç'do të ndodhë? Xhoi dhe Laila zakonisht nuk shkojnë mirë me njëra – tjetrën: A do ta gjejnë gjuhën e përbashkët këtë herë? Në Londër, Xhoi do të takojë Xhonatanin, me të cilin ka pasur disa keqkuptime. A do të jenë gjërat mes tyre si më parë?

Additional information

Weight 150 g
Dimensions 20 × 13 cm
Pages

136

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Këpucët rozë 5 – Shkolla Londrës”

Vulnerability Scanner