Navigating in:»»»»Në mbretërinë e fantazisë 3

Në mbretërinë e fantazisë 3

L 1,000

  • Autori: Geronimo Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-200-42-6

  • Përkthyesi: Agim Doksani

  • Viti i botimit: Dhjetor 2016

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 1000 lekë

Të dashur miq, fluturoni me mua mbi flatrat e Dragoit të Fantazisë! Do të kridhemi së bashku në një mijë aventura dhe një mijë rreziqe për të çliruar Floriandën, Mbretëreshën e Zanave, dhe të vendosim sërisht paqen në Mbretërinë e Fantazisë! Jeni gati?

Atëherë… hapeni këtë libër dhe ëndërroni me mua!

Additional information

Weight 519 g
Dimensions 19.3 × 14.7 cm
Pages

325

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Në mbretërinë e fantazisë 3”

Vulnerability Scanner