Navigating in:»», Nina, Non Albanian authors, Childrens»Nina dhe arka e dritës 7

Nina dhe arka e dritës 7

L 600

  • Autori: Moony Witcher

  • ISBN-10(13): 978-9928-248-29-9

  • Përkthyesi: Agim Doksani

  • Titulli në origjinal: Nina e l’arca della luce

  • Viti i botimit: Nëntor 2017

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Shqip-Albanian

  • Çmimi: 600 lekë

Description

Libri u mbyll befas dhe sërish tryeza u drodh e tëra, aq sa Salia mezi arriti të mbahej pas një gozhde që dilte nga muri.

Vogëlushja e Hënës së Gjashtë ia nguli sytë kopertinës së praruar të librit magjik: – Ç’po ndodh kështu? Çfarë djallëzie ka në mendje Karkoni? E di që do të më vrasë, por më shumë më bren frika mos ia nxjerr inatin ndonjërit prej miqve të mi.

Një lumë mendimesh iu dynd në mendje: nuk e dinte nëse Konti po organizonte një kurth për numrin 8 apo ishte thjesht gënjeshtra e radhës e Livios.
Befas, ndjeu një pickim në pëllëmbën e dorës së djathtë: nishani në formë ylli po kullonte gjak.

Piklat ranë si shi mbi dysheme duke e njollosur me të kuqe kapakun e kapanxhës. – Gjak!

Ylli im është i zi dhe i përgjakur! Do të ndodhë vërtet diçka e tmerrshme!

Additional information

Weight 408 g
Dimensions 14 × 21 cm
Pages

104

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nina dhe arka e dritës 7”

Vulnerability Scanner