Navigating in:»»»»Një limonatë me miza për kontin

Një limonatë me miza për kontin

L 500

  • Autor: Jeronim Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-162-73-1

  • Përkthyes: Agim Doksani

  • Viti i botimit: Nëntor 2013

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 500 Lekë

Numri 9. Një limonatë me miza për kontin

Po si vallë më mori maçoku mendjen dhe shkova deri në Transmiushëri, në kështjellën e kontit Vlad?

Kaq e dendur është mjegulla, sa nuk shquan gjë prej gjëje dhe banorët vijnë era hudhër! Bërrr…

Thonë se hudhra i mban larg vampirët…

Additional information

Weight 132 g
Dimensions 19 × 14 cm
Pages

128

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Një limonatë me miza për kontin”

Vulnerability Scanner