Navigating in:»», Non Albanian authors, Stilton, Childrens»Tempulli i Rubinit të zjarrit

Tempulli i Rubinit të zjarrit

L 500

  • Autori: Geronimo Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-248-43-5

  • Përkthyesi: Agim Doksani

  • Titulli në origjinal: Il tempio del rubino di fuoco

  • Viti i botimit: Nëntor 2017

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Shqip-Albanian

  • Çmimi: 500 lekë

Description

U nisa në kërkim të Rubinit të Zjarrit me nëndetësen e verdhë të profesor Voltit. Sa shumë rreziqe kishte në pyllin misterioz të Amazonës! Milingona
gjigante, merimanga leshtore, piranja të uritura dhe bimë mishngrënëse…

I ndihmuar nga pasardhësit e Inkansve, do të arrij t’i tregoj vendin një bande brejtësish të paskrupullt që shkatërron pyllin e çmuar.

Additional information

Weight 162 g
Dimensions 14.2 × 18.6 cm
Pages

128

Customers' review

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tempulli i Rubinit të zjarrit”

Vulnerability Scanner