Jeni në:»», Fëmijë»4 shokë e 1/2 (vell 1)

4 shokë e 1/2 (vell 1)

L 300

  • Autori: Joachim Friedrich

  • ISBN-10(13): 978-99943-77-45-0

  • Përkthyesi: Migena Sejdini

  • Viti i botimit: 2006

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Karstenit do t’i pëlqente të ndihmonte shokët e tij gjatë hetimeve që bëheshin, por kush ia vinte veshin?

Gjithçka ndryshon atë pasdite të bukur kur Karsteni zbulon një zgavër në pyll, prej nga kthehet me një hartë thesari dhe me një verdhushkë në duar…

Informacione shtesë

Pesha 180 g
Përmasat 20.5 × 12.7 cm
Pages

180

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “4 shokë e 1/2 (vell 1)”

Vulnerability Scanner