Jeni në:»», Më të shiturit, Praktikë»Arti për të fituar miq dhe pushtet

Arti për të fituar miq dhe pushtet

L 600

  • Autor: Dale Carnegie

  • ISBN-10(13): 978-99943-83-95-5

  • Përkthyes: Artan Stavroi

  • Viti i botimit: 2006

  • Nr. i botimit: I katërt

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 300 Lekë

Arti për të fituar miq dhe pushtet, një nga librat më të njohur të ekspertit të famshëm të komunikimit, Dale Carnegie, është ribotuar në mbi 15 milion kopje në botë.

Çelësi i suksesit në biznes apo politikë, në mësimdhënie apo sipërmarrje, në një marrëdhënie intime apo familjare është një komunikim i frytshëm.

Një udhërrëfyes praktik për marrëdhëniet njerëzore, të cilat nuk ua mëson asnjë shkollë!

Informacione shtesë

Pesha 206 g
Përmasat 20.5 × 13.5 cm
Pages

192

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Arti për të fituar miq dhe pushtet”

Vulnerability Scanner