Jeni në:»»»»Asgjë e vërtetë veç syve

Asgjë e vërtetë veç syve

L 1,000

  • Autor: Giorgio Faletti

  • ISBN-10(13): 978-99943-86-72-7

  • Përkthyes: Alva Dani

  • Viti i botimit: 2006

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 1000 lekë

“Asgjë e vërtetë veç syve” është romani i dytë i autorit të bestsellerit “Unë vras“. Ngjarjet zhvillohen paralelisht në dy kryeqytete. Në Nju Jork, djali i kryetarit të Bashkisë së Nju Jorkut, Xherri Ko vritet në mënyrë misterioze.

Hetimi i ngarkohet një ish -komisari të talentuar policie. Në Romë, komisarja e policisë italiane, Maurina, e cila rrëmbehet dhe përdhunohet, nga trauma humbet shikimin.

Korneja e transplantuar nga një mjek i famshëm, i përkiste Xherri Kosë.

Informacione shtesë

Pesha 486 g
Përmasat 21 × 14.2 cm
Pages

505

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Asgjë e vërtetë veç syve”

Vulnerability Scanner