Jeni në:»»»»Aventurat gazmore të Martinës

Aventurat gazmore të Martinës

L 800

  • Autor: G. Delahaye dhe M. Marlier

  • ISBN-10(13): 978-9928-228-16-1

  • Përkthyes: Zamira Devole

  • Viti i botimit: Nëntor 2016

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 800 lekë

Informacione shtesë

Pesha 484 g
Përmasat 23.5 × 20 cm
Pages

104

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Aventurat gazmore të Martinës”

Vulnerability Scanner