Delikatesa

L 800

  • Autor: Jenny

  • ISBN-10(13): 978-9928-162-87-8

  • Përkthyes: Ilir Haxhi

  • Viti i botimit: Tetor 2013

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 450 lekë

Tomi duhet të përballet me një vendim të tmerrshëm.

Për të ruajtur nderin e Sashikos, ai duhet të heqë dorë nga të gjithë miqtë e tij. Akemi merr në dorë kontrollin e jetës së saj.

Megjithë përpjekjet e Kiokos për të penguar të pashmangshmen, një faqe e re po kthehet. Më e mira dhe më e keqja është gati të ndodhë.

Informacione shtesë

Pesha 202 g
Përmasat 21 × 14 cm
Pages

194

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Delikatesa”

Vulnerability Scanner