Jeni në:»»»Dimri i njerëzve

Dimri i njerëzve

L 800

  • Autori: Lionel Duroy

  • ISBN-10(13): 978-9928-4197-5-0

  • Përkthyesi: Krenar Hadëri

  • Viti i botimit: 2014

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 800 lekë

Për masakrën e Srebrenicës dhe për pasojat e shkaqet e luftës në Bosnjë, ju ftojmë të lexoni romanin “Dimri i njerëzve” të autorit Lionel Duroy.

Një shkrim i dhimbsur, sqarues e paqtues.

Informacione shtesë

Pesha 356 g
Përmasat 21 × 14 cm
Pages

297

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Dimri i njerëzve”

Vulnerability Scanner