Ëndrrat

L 300

  • Autori: Etleva Plasa

  • ISBN-10(13): 978-99943-86-71-9

  • Viti i botimit: 2006

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Ky libër tregon rëndësinë e ëndrrave dhe rolin e tyre në gjendjen dhe humorin tonë. Disa studiues mendojnë se ëndrrat na ndihmojnë për të përballuar stresin. Eshtë e qartë se ëndrrat ndihmojnë në freskimin e mendjes dhe tëtrupit.

Endrrat janë të nevojshme.

Informacione shtesë

Pesha 185 g
Përmasat 20.5 × 13 cm
Pages

190

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Ëndrrat”

Vulnerability Scanner