Jeni në:»»»»Erdhën pushimet 5/6

Erdhën pushimet 5/6

L 300

  • Autor: Francoise Perraud

  • ISBN-10(13): 978-9928-200-76-1

  • Përkthyes: Anida Kisi

  • Viti i botimit: Qershor 2016

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 300 lekë

Seria e librave për fëmijët e kopshteve të moshave të ndryshme.

Libri përmban një histori me 6 episode, ushtrime zbavitëse dhe lojëra të përshtatshme për moshën.

Informacione shtesë

Pesha 158 g
Përmasat 28 × 19 cm
Pages

48

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Erdhën pushimet 5/6”

Vulnerability Scanner