Jeni në:»», Të tjerë, Fëmijë»Gëzuar ditëlindjen Kamila

Gëzuar ditëlindjen Kamila

L 300

  • Autori: Ferdinando Albertazzi

  • ISBN-10(13): 978-9928-228-18-5

  • Përkthyesi: Agim Doksani

  • Titulli në origjinal: Buon compleanno Camilla!

  • Viti i botimit: Nëntor 2016

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Shqip-Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Përshkrimi

Kamila është një vogëlushe e këndshme, e dashur dhe plot gjallëri.

Në datëlindjen e shokut të saj, Tomazit, ajo i bëri një dhuratë shumë të veçantë… dhuratë që s’mund të blihet me para!

Informacione shtesë

Pesha 77 g
Përmasat 19 × 12 cm
Pages

48

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Gëzuar ditëlindjen Kamila”

Vulnerability Scanner