Jeni në:»», Stilton, Fëmijë»Hallouini… obobo c’frikë maçoku!

Hallouini… obobo c’frikë maçoku!

L 500

  • Autori: Geronimo Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-248-022

  • Përkthyesi: Agim Doksani

  • Viti i botimit: Gusht 2017

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 500 lekë

“Njoha Hirnushe Terribraksin, nje miushe josheze qe banon ne nje varreze dhe sorollatet me nje makine varrimi…dhe u detyrova te merrja pjese ne nje feste Hallouini me nje menu… rreqethese!

Ne liber do te gjesh edhe tere te fshehtat per te organizuar nje feste Hallouini!

Informacione shtesë

Pesha 155 g
Përmasat 18.6 × 14.2 cm
Pages

128

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Hallouini… obobo c’frikë maçoku!”

Vulnerability Scanner