Jeni në:»», Hotel Olimpi, Fëmijë»Hotel Olimpi – Afërdita

Hotel Olimpi – Afërdita

L 300

  • Autori: Sabina Colloredo

  • ISBN-10(13): 978-99956-28-87-1

  • Përkthyesi: Altjana Shkreli

  • Viti i botimit: 2009

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Toka është ushqyer nga lufta të pafundme dhe kërcitja e armëve arrin gjer në Olimp. Hera dhe Zeusi, sovranë hyjnorë, nuk kanë dyshim: për t’I dhënë fund asaj çmendurie aq të madhe duhet një hyjni e re, e pajisur me një forcë të pamposhtshme dhe me një pushtet absolut mbi zemrën e mbi mendjen e njerëzve. Nga shkuma e detit lind Afërdita, hyjnesha e dashurisë dhje bukurisë.

Askush, qoftë hyjni apo vdekatar, nuk mund t’i shpëtojë përqafimit të saj dhe ëmbëlsisë, që paralajmëron fillimin e sundimit të saj të pakundërshtueshëm.

Informacione shtesë

Pesha 158 g
Përmasat 20.6 × 14.1 cm
Pages

120

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Hotel Olimpi – Afërdita”

Vulnerability Scanner