Jeni në:»», Hotel Olimpi, Fëmijë»Hotel Olimpi – Apolloni

Hotel Olimpi – Apolloni

L 300

  • Autori: Sabina Colloredo

  • ISBN-10(13): 978-99956-28-88-8

  • Përkthyesi: Altjana Shkreli

  • Viti i botimit: 2009

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Që nga e qara e parë Apolloni e ka botën tek këmbët e tij. Gjithçka tek ai rrezaton një dritë të praruar: sytë, kaçurrelat, lëvizjet e zhdërvjellëta, për të mos folur për këngën, e një bukurie magjepsëse. Bir I Zeusit të fuqishëm, kur thirret në oborrin e të atit ështënjë djalosh i mërzitur, kryelartë, i llastuar nga dashuria e tepërt e grave që e kanë rritur.

Për t’i shpëtuar monotonisë, vërvit shigjeta vdekjeprurëse dhe vë në provë magjinë e tij joshëse me nimfa e gra vdekatare. Gjersa Hera, gruaja shumë xheloze e Zeusit, vë në veprim një hakmarrje mizore…

Informacione shtesë

Pesha 163 g
Përmasat 20.6 × 14.1 cm
Pages

124

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Hotel Olimpi – Apolloni”

Vulnerability Scanner