Jeni në:»», Hotel Olimpi, Fëmijë»Hotel Olimpi – Athinaja

Hotel Olimpi – Athinaja

L 300

  • Autori: Sabina Colloredo

  • ISBN-10(13): 978-99956-28-89-5

  • Përkthyesi: Altjana Shkreli

  • Viti i botimit: 2009

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Ka dy fytyra, e pamposhtmja Athina. Njëra është ajo kryelarta dhe e akullta e hyjneshës virgjëreshë e luftëtare, e dhënë plotësisht pas zgjuarsisë dhe guximit, pas mijëra betejave të zhvilluara e të fituara, pas epërsisë së pakundërshtueshëm mbi njerëz e hyjni.

Tjetra, ajo e mbajtur fshehur, është fytyra e trishtuar dhe e ftohtë e një hyjneshe e dënuar nga vetë kryelartësia e saj për të qenë vetëm, duke hequr dorë nga lumturia dhe nga dashuria. Një heqje dorë deri madje tepër mizore, edhe për një luftëtare, të pamëshirshme si Paladë Athinaja.

Informacione shtesë

Pesha 164 g
Përmasat 20.6 × 14.1 cm
Pages

124

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Hotel Olimpi – Athinaja”

Vulnerability Scanner