Jeni në:»», Hotel Olimpi, Fëmijë»Hotel Olimpi – Hera

Hotel Olimpi – Hera

L 300

  • Autori: Sabina Colloredo

  • ISBN-10(13): 978-99956-28-91-8

  • Përkthyesi: Altjana Shkreli

  • Viti i botimit: 2009

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Trupi si një statujë, sytë misteriozë të jeshilët, flokë të zeza si të njënate pa hënë. Nuk është vetëm e bukur, por edhe trime e krenare. Për Zeusin, mbretin e hyjnive, ështëdashuria e tij e madhe.

Pas një sërë peripecish hyjnesha e re u gjend menjëherë mbretëreshë, e gatshme tëudhëheqë Olimpin dhe të përballojë një jetëme beteja të vështira me bashkëshortin e saj.

Informacione shtesë

Pesha 145 g
Përmasat 20.6 × 14.1 cm
Pages

105

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Hotel Olimpi – Hera”

Vulnerability Scanner