Jeni në:»», Hotel Olimpi, Fëmijë»Hotel Olimpi – Poseidoni

Hotel Olimpi – Poseidoni

L 300

  • Autori: Sabina Colloredo

  • ISBN-10(13): 978-99956-28-90-1

  • Përkthyesi: Altjana Shkreli

  • Viti i botimit: 2009

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Kur deti hapet dhe karroca e Poseidonit shfaqet nga dallgët e shkumëzuara, i rrethuar nga krijesa përrallore dhe përbindësha detarë, Toka dhe Olimpi lëkunden nga tronditjet. Sepse ai, hyu i oqeaneve dhe i tërmeteve, I pushtetshëm I pamëshirshëm, I furishëm dhe rebel, i frikëson të gjithë. Gratë, për pasionet e tij të dhunshme.

Burrat, pritmat e tmerrshme dhe hakmarrjet mizore. Perënditë, për ambicien e çmendur që e torturon, duke e shtyrë drejt sfidës së rrezikshme kundër Zeusit.

Informacione shtesë

Pesha 135 g
Përmasat 20.6 × 14.1 cm
Pages

98

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Hotel Olimpi – Poseidoni”

Vulnerability Scanner