Jeni në:»»»I love Tom Hanks

I love Tom Hanks

L 800

  • Autori: Elvira Dones

  • ISBN-10(13): 978-9928-175-41-0

  • Përkthyesi:

  • Viti i botimit: 2014

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 800 lekë

Elvira Dones, autorja e mirënjohur e romanit “Yjet nuk vishen kështu” risjell në një botim të ri një përmbledhje tregimesh të përkufizuara nga vetë ajo si “përralla moderne”.

Këto tregime na zbulojnë dhimbjet e një të kaluare të errët, të cilën shqiptarët e përballojnë me ironinë dhe durimin e një të dënuari të pashpresë.

Informacione shtesë

Pesha 320 g
Përmasat 21 × 14.2 cm
Pages

262

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “I love Tom Hanks”

Vulnerability Scanner