Jeni në:»»»»Këngë Krishtlindjesh

Këngë Krishtlindjesh

L 1,000

  • Autor: Jeronim Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-175-47-2

  • Përkthyes: Agim Doksani

  • Viti i botimit: Dhjetor 2014

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 1000 Lekë

Ebenizer Skruxhi është një biznesmen lakmitar, që mendon vetëm për paratë dhe nuk e duron dot harenë e Krishtlindjeve.

Për të është thjesht humbje kohe! Por pikërisht natën e pragkrishtlindjes, do t’i shfaqen tri fantazma, duke e detyruar të reflektojë rreth sjelljes së tij…

Një klasik i letërsisë në një përshtatje të lirë nga Jeronim Stiltoni. Plot me ilustrime të shumta me ngjyra!

Informacione shtesë

Pesha 351 g
Përmasat 19.3 × 14.7 cm
Pages

218

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Këngë Krishtlindjesh”

Vulnerability Scanner