Jeni në:»», Këpucët rozë, Fëmijë»Këpucët rozë 3 – Mes Miqsh

Këpucët rozë 3 – Mes Miqsh

L 300

  • Autori: Beatrice Marsini

  • ISBN-10(13): 978-99956-58-39-7

  • Përkthyesi: Natasha Poroçani

  • Viti i botimit: 2010

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Madam Olenska lajmëroi që do të mungojë për disa muaj. Në vend të saj ka ardhur një mësuese e re: Alicja Gimenez, dhe mësimet e baletit për Xhoin tani kanë marrë një shije të re.

Mbi të gjitha, Lukasi e p╒rballoi rastin e tij të madh: një provë për një pjesë në spektaklin e ri të Momiksave. Por, në Akademi, jo gjithçka shkon mirë: janë problemet e Ajlës dhe pabesitë e Lailas…

Informacione shtesë

Pesha 151 g
Përmasat 20 × 13 cm
Pages

143

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Këpucët rozë 3 – Mes Miqsh”

Vulnerability Scanner