Jeni në:»», Këpucët rozë, Fëmijë»Këpucët rozë 5 – Shkolla londrës

Këpucët rozë 5 – Shkolla londrës

L 300

  • Autori: Beatrice Marsini

  • ISBN-10(13): 978-9928-124-16-6

  • Përkthyesi: Natasha Poroçani

  • Viti i botimit: 2011

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Ardhja e verës I sjell Xhoit një të papritur të këndshme. Ajo është pranuar në një kurs performance në Londër, bashkë me disa nxënës më të rritur se ajo. Por ka një problem: do të shkojë edhe Laila me të, nxënësja më e mirë e klasës.

Ç’do të ndodhë? Xhoi dhe Laila zakonisht nuk shkojnë mirë me njëra – tjetrën: A do ta gjejnë gjuhën e përbashkët këtë herë? Në Londër, Xhoi do të takojë Xhonatanin, me të cilin ka pasur disa keqkuptime. A do të jenë gjërat mes tyre si më parë?

Informacione shtesë

Pesha 150 g
Përmasat 20 × 13 cm
Pages

136

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Këpucët rozë 5 – Shkolla londrës”

Vulnerability Scanner