Jeni në:»», Këpucët rozë, Fëmijë»Këpucët rozë 6 – Një tutu më shumë

Këpucët rozë 6 – Një tutu më shumë

L 300

  • Autori: Beatrice Marsini

  • ISBN-10(13): 978-9928-124-87-6

  • Përkthyesi: Natasha Poroçani

  • Viti i botimit: 2012

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 300 lekë

Dileta është një nxënëse e re në Akademi. Ajo vjen nga një qytet i vogël i largët. Familja e Xhoit e fton të jetojë në shtëpinë e tyre. Kështu, Xhoi ndihet gjithmonë e vëzhguar dhe është e detyruar ta përfshijë Diletën në çdo çast të jetës së saj.

Si të mos mjaftonte kjo, Madamë Olenska është e pakënaqur nga e gjithë klasa dhe kjo gjë bën të shpërthejnë mijëra dyshime te balerinat e reja…

Informacione shtesë

Pesha 155 g
Përmasat 20 × 13 cm
Pages

140

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Këpucët rozë 6 – Një tutu më shumë”

Vulnerability Scanner