Jeni në:»», Stilton, Fëmijë»Kështjella e Kthetërtule Xanxamjaot

Kështjella e Kthetërtule Xanxamjaot

L 500

  • Autor: Jeronim Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-175-27-4

  • Përkthyes: Agim Doksani

  • Viti i botimit: Tetor 2014

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 500 Lekë

Kush ka frikë nga fantazmat? Unë!

Sidomos kur është fjala për fantazma maçokësh që vërtiten në një kështjellë të rrënuar në Pyllin e errët…
por mes mumieve, shtrigave, lakuriqëve të natës dhe vampirëve, më në fund,
do të arrij ta zbuloj të fshehtën e kështjellës!

Informacione shtesë

Pesha 152 g
Përmasat 19 × 14 cm
Pages

128

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Kështjella e Kthetërtule Xanxamjaot”

Vulnerability Scanner