Jeni në:»», Autorë të huaj, Dramë»Koha e ngrirë

Koha e ngrirë

L 500

  • Autori: Anna Kim

  • ISBN-10(13): 978-9928-162-35-9

  • Përkthyesi: Afrim Koçi

  • Viti i botimit: 2014

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 500 lekë

Një libër prekës, ku përmes historisë së një shqiptari të Kosovës do të zbuloni që dhembja dhe humanizmi janë ndjesi dhe vlera universale.

Informacione shtesë

Pesha 184 g
Përmasat 21 × 14 cm
Pages

132

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Koha e ngrirë”

Vulnerability Scanner