Jeni në:»», Stilton, Tituj të rinj, Fëmijë»Libri i lojërave të pushimeve

Libri i lojërave të pushimeve

L 500

  • Autori: Jeronim Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-233-08-0

  • Përkthyesi: Agim Doksani

  • Titulli në origjinal: Il libro dei giochi delle vacanze

  • Viti i botimit: Tetor 2018

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Shqip-Albanian

  • Çmimi: 500 lekë

Përshkrimi

Stilton 31: Libri i lojërave të pushimeve

“Për datëlindjen e teto Lipës kemi organizuar një ekskursion në fshat me tërë familjen Stilton. Sa shumë do të zbavitemi! Doni ta dini me çfarë luajtëm?

Në këtë libër do të gjeni shumë ide për t’u zbavitur për pushime dhe në shtëpi, vetëm dhe në shoqëri. Një përmbledhje lojërash vërtet supermiushore… për fjalën e Stiltonit, Jeronim Stiltonit!”

Informacione shtesë

Pesha 160 g
Përmasat 14 × 19 cm
Pages

128

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Libri i lojërave të pushimeve”

Vulnerability Scanner