Jeni në:»»»»Misteri i thesarit të zhdukur

Misteri i thesarit të zhdukur

L 500

  • Autor: Jeronim Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-162-37-3

  • Përkthyes: Agim Doksani

  • Viti i botimit: Mars 2013

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 500 Lekë

Numri 4. Misteri i thesarit të zhdukur

Në këtë numër Jeronimi do të përballet me një anije të mbytur, një thesar dhe një ishull!

Një aventurë e paparë në detet tropikale!

Gjithçka fillon nga një letër e parfumosur me livando e hallës së Jeronimit, Lipës…

Informacione shtesë

Pesha 153 g
Përmasat 19 × 14 cm
Pages

128

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Misteri i thesarit të zhdukur”

Vulnerability Scanner