Jeni në:»»»»Në mbretërinë e fantazisë 2

Në mbretërinë e fantazisë 2

L 1,000

  • Autor: Jeronim Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-175-30-4

  • Përkthyes: Agim Doksani

  • Viti i botimit: Nëntor 2014

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 1000 Lekë

Aventurat gazmore të një miushi gazetar, familjes dhe miqve të tij, në një botë ku heroi ynë fiton gjithmonë.

Të dashur miq,

Ejani e më bëni shoqëri në këtë udhëtim aventuror në Mbretërinë e Fantazisë! Edhe këtë herë, do të takoj Floridianën, Mbretëreshën e Zanave. Do të nisemi mbi flatrat e praruara të Dragoit të Ylberit, do të kaptojmë vendin me erë të rëndë të katallanëve, vendin oreksndjellës të Ëmbëlsirave, vendin zbavitës të Lodrave dhe vendin rrëzëllues të Arit.

Vetëm se kësaj here detyra ime do të jetë edhe më e vështirë: duhet të zbuloj SEKRETIN misterioz të LUMTURISË.

Ejani pas meje… Do ta zbuloni edhe ju!

Kategoritë: , Tag: , ,

Informacione shtesë

Pesha 486 g
Përmasat 19.3 × 14.7 cm
Pages

384

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Në mbretërinë e fantazisë 2”

Vulnerability Scanner