Jeni në:»»»»Në mbretërinë e fantazisë 3

Në mbretërinë e fantazisë 3

L 1,000

  • Autori: Geronimo Stilton

  • ISBN-10(13): 978-9928-200-42-6

  • Përkthyesi: Agim Doksani

  • Viti i botimit: Dhjetor 2016

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 1000 lekë

Të dashur miq, fluturoni me mua mbi flatrat e Dragoit të Fantazisë! Do të kridhemi së bashku në një mijë aventura dhe një mijë rreziqe për të çliruar Floriandën, Mbretëreshën e Zanave, dhe të vendosim sërisht paqen në Mbretërinë e Fantazisë! Jeni gati?

Atëherë… hapeni këtë libër dhe ëndërroni me mua!

Informacione shtesë

Pesha 519 g
Përmasat 19.3 × 14.7 cm
Pages

325

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Në mbretërinë e fantazisë 3”

Vulnerability Scanner