Jeni në:»»»»Nina dhe fuqia e Abismuthit

Nina dhe fuqia e Abismuthit

L 600

  • Autori: Moony Witcher
  • ISBN-10(13): 978-9928-175-37-3

  • Përkthyesi: Albana Nexhipi
  • Viti i botimit: 2014

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian
  • Çmimi: 600 lekë

“Nina u ndje e humbur. Kujtoi letrën e gjysh Mishës mbi sfidën, i cili, si zakonisht, e kishte vënë gishtin mbi plagë.

Të sfidoje Terrin, do të thpshtë të vrapoje drejt qëllimit pa u përkulur.
Ndjenja të ngatërruara i bashkoheshin me përgjegjësinë e mundjes së Karkonit dhe rikompozimit të vargut të artë para se Asgjëja të gëlltiste Gjithckanë. Sekreti i Tenuerantes duhej mbajtur.

Pastaj, ishte dhe një tjetër sfidë, një tjetër sekret. Ai i Livios dhe i këmbënguljes së tij të cmendur, me dashurinë false, me joshjen dhe ligësinë që minonin cdo siguri të pastër.
Mes dashurisë dhe alkimisë, kë të zgjidhte? A ishte tërheqja që ndiente për Livion, më e rëndësishme se dashuria për Ceskun?

Vogëlushja e Hënës së Gjashtë gjendej në një turbinë ndjenjash që ia thyenin forcën që i rridhte nëpër vena.”

Kategoritë: , Tag: , , ,

Informacione shtesë

Pesha 381 g
Përmasat 21 × 14 cm
Pages

312

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Nina dhe fuqia e Abismuthit”

Vulnerability Scanner