Jeni në:»», Nina, Fëmijë»Nina dhe misteri i Notës Oktave

Nina dhe misteri i Notës Oktave

L 600

  • Autori: Moony WITCHER

  • ISBN-10(13): 978-99956-28-40-6

  • Përkthyesi: Albana Nexhipi

  • Viti i botimit: 2008

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuha: Albanian

  • Çmimi: 600 lekë

“Në pak çaste, gjithë pasqyrat u bënë të verdha e të kuqe. Mes flakëve të larta u shfaq fytyra e magjistarit. Sytë e tij shëmbëllenin me dy karfica dhe e qeshura i shpërtheu si buçimë.- Hahahaha, haha, shtrigëz budallaqe. Kujtoje se më kishe nxjerrë jashtë loje. Naive! Si mund të mendosh se ke asgjësuar Djallin? Bëhu gati, të erdhi ora! Karkoni dukej më i fortë dhe më i vendosur se kurrë. Deti nuk e kishte gëlltitur. Kishte shpëtuar për mrekulli. Për një çast, imazhi i tij u zhduk nga pasqyrat. Gjysmëhëna u fik dhe Nina mbeti në errësirë. Pas ca sekondave, përpara saj shpërtheu njëflakë që shkoi deri në tavan. Mes gjuhëve të flakës qe ai: Konti!”

Informacione shtesë

Pesha 334 g
Përmasat 21 × 14 cm
Pages

321

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Nina dhe misteri i Notës Oktave”

Vulnerability Scanner