Jeni në:»», Përralla, Tituj të rinj, Fëmijë»Olivia dhe kukulla e saj

Olivia dhe kukulla e saj

L 400

  • Autor: Ian Falconer

  • ISBN-10(13): 978-9928-248-47-3

  • Përkthyes: Aida Baro

  • Viti i botimit: Nëntor 2017

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 400 lekë

N.D.

Informacione shtesë

Pesha 211 g
Përmasat 22 × 28.5 cm
Pages

42

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Olivia dhe kukulla e saj”

Vulnerability Scanner