Jeni në:»», Përralla, Fëmijë»Olivia dhe princesha përrallore

Olivia dhe princesha përrallore

L 400

  • Autor: Ian Falconer

  • ISBN-10(13): 978-9928-228-31-4

  • Përkthyes: Aida Baro

  • Viti i botimit: Nëntor 2016

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 400 lekë

Informacione shtesë

Pesha 212 g
Përmasat 27.9 × 21.6 cm
Pages

40

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Olivia dhe princesha përrallore”

Vulnerability Scanner