P.S. Të dua

L 700

  • Autor: Cecelia Ahern

  • ISBN-10(13): 978-99943-79-00-2

  • Përkthyes: Sokol Lulgjuraj

  • Viti i botimit: 2004

  • Nr. i botimit: I katërt

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 650 Lekë

Një histori e ëmbël dhe e hidhur njëkohësisht në një bestseller të padiskutueshëm në të gjithë botën. Një fëmijëri e kaluar së bashku dhe një ndarje e pamenduar kurrë më parë.

Vdekja e Xherrit e shkretoi Olin derisa në prag të 30- vjetorit të saj, ai kthehet me një tufë pusullash, të cilat e udhëheqin Olin drejt një jete të re, ku në fund të secilës prej tyre shënon: “P.S. Të dua”.

Ndërsa pusullat hapen një e nga një dhe viti numëron ditët e fundit, Oli bëhet njëherësh inkurajuese dhe sfiduese.
Njeriu që e njihte më mire se kushdo, i tregon asaj se jeta vazhdon.

Informacione shtesë

Pesha 405 g
Përmasat 20 × 14 cm
Pages

460

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “P.S. Të dua”

Vulnerability Scanner