Jeni në:»», Martina, Përralla, Fëmijë»Pasionet e mëdha të Martinës

Pasionet e mëdha të Martinës

L 800

  • Autor: Gilbert Delahaye dhe Marcel Marlier

  • ISBN-10(13): 978-9928-200-21-1

  • Përkthyes: Anida Kisi

  • Viti i botimit: Nëntor 2015

  • Nr. i botimit: I parë

  • Gjuhë: Albanian

  • Çmim: 800 Lekë

….

Informacione shtesë

Pesha 529 g
Përmasat 24.1 × 20.6 cm
Pages

104

Vlerësim nga klient

5 yje 0
4 yje 0
3 yje 0
2 yje 0
1 yll 0

Komente/Përshtypje

Aktualisht nuk ka komente/përshtypje

Bëhu i pari në vlerësim “Pasionet e mëdha të Martinës”

Vulnerability Scanner